Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 20 grudnia 2025 06:28
Reklama KD Market

Doroczne Akowskie powitanie wiosny

Koło Byłych żołnierzy Arnii Krajowej i Fundacja Armii Krajowej serdecznie zapraszają całą Polonię na "Powitanie wiosny 2006" w niedzielę, 19 marca w salach The House of the White Eagle (Białego Orła) przy 6839 N. Milwaukee Ave. w Niles.

Koktajle od godz. 5:00 po poł., a obiad o 6:00 wiecz.
Oprawa muzyczna w czasie kokktajlów i obiadu: Jan Węglarz i Wędrowny Skrzypek Bogdan Pawlikowski. Następnie zabawa taneczna przy dźwiękach Jana Węglarza i Jego Muzyków.

Szczególnie serdecznie zapraszamy zawsze nam życzliwych byłych więźniów politycznych, niemieckich i sowieckich obozów koncentracyjnych.
Donacja $50. Dochód przeznaczony jest na pomoc dla inwalidów i chorych weteranów Armii Krajowej żyjących na Białorusi, Ukrainie i Litwie.

Po rezerwacje proszę dzwonić do p. Marii Tumiłowicz pod nr tel. (847) 537-3071 lub do p. Albiny Wojtkowskiej tel. (847) 677-7998.

Prosimy o wczesne zamawianie stołów lub pojedynczych miejsc, zaznaczając przy tym wybór głównego dania: ryba (oronge roughy) lub mięso (prime rib).
Wiesław T. Chodorowski, prezes Fundacji AK
(aek)

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama