Pokazy filmów w Parku Milenijnym

Kategoria:
We wtorki – od 30 czerwca do 18 sierpnia można pójść do kina w Millennium Park. W Jay Pritzker Pavilion odbywać się będą letnie pokazy filmowe. Początek projekcji: 6:30 pm. Wstęp wolny. W programie:
– 30 czerwca: „Independence Day”
– 7 lipca: „Ratatouille”
– 14 lipca: „When Harry Met Sally…” oraz „This is Spinal Tap” (hołd dla Roba Reinera)
– 28 lipca: „Hamilton”
– 4 sierpnia: „The Lords of the Rings: The Fellowship of the Ring”
– 11 sierpnia: „The Devil Wears Prada”
– 18 sierpnia: „Sinners”
Reklama