Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 4 grudnia 2025 23:39
Reklama KD Market

PACC informuje i poleca

Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych i ciągłe pogłębianie wiedzy to kluczowe elementy rozwoju firmy i/lub kariery. W najbliższych dniach i tygodniach tego roku PACC poleca następujące wydarzenia:
PACC informuje i poleca

Autor: Adobe Stock

Środa, 10 grudnia, godz. 17:00 – 20:00

European Professionals Networking – Grand Timber Haus – Daley Plaza Christkindlmarket. Wyjątkowa okazja, aby nawiązać kontakty z członkami międzynarodowej społeczności biznesowej Chicago w wyjątkowym miejscu. Wydarzenie to jest dostosowane zarówno do potrzeb młodych profesjonalistów, jak i doświadczonych specjalistów, którzy chcą poszerzyć swoją sieć kontaktów. Odkryj możliwości zaangażowania się w działalność lokalnych organizacji o międzynarodowym zasięgu i poznaj profesjonalistów o podobnych poglądach. Wydarzenia networkingowe dla europejskich profesjonalistów mają charakter nieformalny, są przyjemne i sprzyjają nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Koszt: $55 członkowie, $65 pozostali. Dodatkowe informacje i rejestracja: https://tinyurl.com/55xnj96c lub biuro PACC tel. 773-205=1998 lub [email protected]. 

Piątek, 12 grudnia, godz. 9:30 – 11:00
Accessing Capital: What You Need to Know Before Talking to a Lender. Chcesz uzyskać dostęp do kapitału, aby rozwinąć swoją działalność, ale nie wiesz, co należy przygotować przed złożeniem wniosku o kredyt? Kimberly Brisky – wiceprezes ds. komunikacji i zaangażowania w agencji SomerCor przedstawi proces podejmowania decyzji kredytowej z punktu widzenia kredytodawcy, umożliwiając Ci uzyskanie dostępu do potrzebnego finansowania. Dodatkowe informacje i rejestracja: https://tinyurl.com/486rb7x7 lub biuro PACC tel. 773-205-1998 lub [email protected].

Środa, 17 grudnia, godz. 15:00 – 16:30
Build Skills, Build Your Business: Training and Upskilling through the City of Chicago’s Workforce Solutions Program. Program Workforce Solutions miasta Chicago pomaga chicagowskim firmom inwestować w ich najcenniejszy zasób, jakim są pracownicy. Dzięki programowi Workforce Solutions można uzyskać dotację na szkolenie obecnych pracowników lub wsparcie nowych pracowników w trakcie nauki w miejscu pracy. Podczas tej krótkiej, bogatej w informacje sesji przedstawiciele Departamentu Planowania i Rozwoju Miasta Chicago omówią program, kryteria kwalifikacyjne i sposób rozpoczęcia, abyście mogli inwestować w swoich pracowników i pomagać swojej firmie w rozwoju. Dodatkowe informacje i rejestracja: https://tinyurl.com/yfrwsxcr lub biuro PACC tel. 773-205=1998 lub [email protected].

Piątek, 19 grudnia, godz. 9:30 – 11:00
Long-Term Marketing Strategies: Building to Last. W swojej prezentacji, Bekah Carlson, członkini Krajowego Stowarzyszenia Kobiet-Właścicielek Firm (NAWBO) i założycielkę Carlson Integrated, zachęci do zmiany podejścia i skupi się na strategicznych elementach składowych na styku budowania marki osobistej i marketingu korporacyjnego, które pozwalają osobom i firmom osiągnąć długoterminowy sukces. Dodatkowe informacje i rejestracja: https://tinyurl.com/5b8enkyf lub biuro PACC tel. 773-205-1998 lub [email protected].

Ponadto przypominamy, że Departament Spraw Biznesowych i Ochrony Konsumenta (BACP) Miasta Chicago oferuje bezpłatne seminaria i warsztaty na praktyczne tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w mieście w każdą środę i każdy piątek. Obecnie w takich eventach można uczestniczyć tylko wirtualnie/online. Najbardziej aktualną informację dotyczącą tematyki i rejestracji można uzyskać pod adresem

www.chicago.gov/businessworkshops lub telefonicznie pod numerem 312-744-2086. Ponieważ informację na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, dlatego jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na [email protected] swego adresu e mailowego.

Przypominamy też, że ponieważ informacje na temat webinarów i spotkań online często przesyłamy pocztą elektroniczną, jeśli jeszcze ktoś nie jest na liście adresowej PACC, zachęcamy do przesłania nam na [email protected] swego adresu e mailowego.

Jeśli mają Państwo pytania lub kwestie, w których moglibyśmy być pomocni, szczególnie jeśli chodzi o dotarcie do odpowiednich agencji Urzędu Miasta Chicago w sprawach związanych z usługami miejskimi i programami pomocy dla biznesu w sytuacjach nie o nagłym charakterze, prosimy o kontakt z biurem PACC, tel. 1-773-205-1998 lub email [email protected].

Opracowanie: Biuro PACC


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama