Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama KD Market

Praca i programy letnie dla młodzieży

Chicago (Inf. wł.) – Władze miasta Chicago i powiatu Cook przypominają o udostępnieniu młodzieży 18 tysięcy miejsc pracy oraz 168 tys. rozmaitych programów zajęciowych na okres wakacji letnich. Dzięki nowej inicjatywie młodzież uzyska szanse rozwoju i nauki, a także – zwiększy się jej bezpieczeństwo.


 


Informaje na temat zatrudnienia, praktyk zawodowych, wycieczek do instytucji kulturalnych oraz zajęć artystycznych, rekreacyjnych i sportowych w okresie letnim można uzyskać odwiedzając nową witrynę internetową: www.OneSummerChicago.org.


 


W parkach chicagowskich rozpoczęły się już zapisy za pośrednictwem internetu na półkolnie letnie i inne zajęcia dla dzieci i młodzieży. W tym roku spodziewana jest rekordowa liczba uczestników letnich programów. Rodzice i opiekunowie mogą rejestrować dzieci i podopiecznych pod adresem: www.chicagoparkdistrict.com.


 


Osobiście można zapisywać dzieci od soboty 14 kwietnia.


 



Rokrocznie w pogramch letnich w chicagowskich parkach uczestniczy około

30 tysięcy dzieci.


(ao)

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

ReklamaDazzling Dentistry Inc; Małgorzata Radziszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama