Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama KD Market

Warszawa. Pijany opiekun gołębi zasnął na skarpie przy Stadionie Narodowym

Warszawa. Pijany opiekun gołębi zasnął na skarpie przy Stadionie Narodowym
fot. Pixabay.com

Pijany 49-latek zasnął na skarpie przy Stadionie Narodowym. W dużej papierowej torbie trzymał 8 gołębi hodowlanych. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień, a ptaki do Ptasiego Azylu.

Do strażników miejskich zadzwonili ochroniarze ze Stadionu Narodowego z informacją, że na skarpie przy ulicy Zielenieckiej leży mężczyzna.

Strażnicy na miejscu zastali tam śpiącego człowieka. Obok leżał rower i dwie torby.

"Niestety, z powodu nadmiernego spożycia alkoholu 49-latek nie był w stanie kontynuować swojej podróży i zasnął w niebezpiecznym dla siebie miejscu. Z leżącej obok dużej papierowej torby, wydobywały się dziwne dźwięki" - przekazali strażnicy.

Okazało się, że w torbie było osiem gołębi hodowlanych. Do mężczyzny wezwano patrol, który przewiózł go do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych, a ptakami zaopiekował się wezwany na miejsce Ekopatrol, który przewiózł je do Ptasiego Azylu w warszawskim Zoo.(PAP)

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama