Barack Obama wątpi, by nowa umowa z Iranem była znacznie lepsza od tej sprzed 11 lat
Były demokratyczny prezydent Barack Obama oświadczył w niedzielę w wywiadzie dla telewizji ABC News że wątpi, by umowa z Iranem, wynegocjowana obecnie była znacznie lepsza, niż porozumienie nuklearne z 2015 roku.
06/14/2026 12:57 PM